menu główne

banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Konkursu „Spełnionych Marzeń”™ - dla osób niepełnosprawnych utalentowanych wokalnie. Drukuj
Autor: Grzegorz Rados (Tel. 95 725 50 33)
poniedziałek, 02 września 2013 15:17

niepelosprawni.euSzanowni Państwo

Stowarzyszenie Niepełnosprawni Sprawni, organizatorzy Konkursu „Spełnionych Marzeń”™ , ogłaszają konkurs dla osób niepełnosprawnych utalentowanych wokalnie. W Konkursie mogą wziąć udział osoby niepełnosprawne (o orzeczonym przez odpowiednie władze stopniu niepełnosprawności) w  wieku od 5 lat, których pasją jest śpiew i muzykowanie na różnych instrumentach które starają się tę pasję rozwijać.

Zgłoszenia powinny być przesłane na adres Organizatora: STOWARZYSZENIE NIEPEŁNOSPRAWNI SPRAWNI, 40-584 Katowice, ul. B. Czerwińskiego 6/207 (koniecznie z dopiskiem KONKURS SPEŁNIONYCH MARZEŃ” ™) do dnia 06.Września.2013 r.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej organizatora: www.niepelnosprawnisprawni.eu

Załączniki:

- regulamin